Когато идеш да слушаш Casual Threesome, още повече ако е в Swingin’ Hall, никога не знаеш какво те очаква. Тази банда е сред най-обещаващите рок групи на софийска сцена и този петък (5.12.) можете да я чуете в Суинга. Ако се съди по лайфът им миналия петък в същия клуб, пригответе се за страхотна музика, песни до зори и много емоции. Може би ще ви изсвирят познатата вече No Relief или новата им песен Over the Top.
В очакване на Моно
Тази сряда и четвъртък вечер група Остава ще отбележи с концерт 10 години от емблематичния албум МОНО. По време на събитието, в унисон с 10-годишнините от предните два албума на бандата, групата ще представи всички песни от албума. На сцената заедно с Остава ще се качи и Михаил Шишков – пиано и педъл-стийл китара.
Концертът на Остава се очертава да бъде уникален по две причини – първо, групата отдавна не е свирила по клубове и второ, клубът ще е възродения ‘Строеж’ в центъра на София на ул. ‘Леге’ 10. Read More
Чия!
Който ме познава, знае че не съм от хората които са маниаци на тема здравословно хранене. Не че се тъпча с боклуци, разбира се. Напротив, опитвам се да се храня с полезни неща, без да минавам в едната или в другата крайност.
Обаче, човек който може да го кара само на шоколад, синьо сирене и вино не минава към живеещите най-здравословно, нали?
The Doors: Keep on Rollin’ Club Terminal 1
…или чуден трибют в Клуб Терминал 1
Обичам да празнувам рождения си ден. Ама истински – с много приятели, силна музика и до сутринта. Не съм правила купон от няколко години обаче. Нямам настроение и нищо кой знае какво не правя. Ей така минава деня, черпя уж и толкова. Сега обаче усещам, че пак ми се е върнало желанието за парти, правя планове, купувам алкохол и… всичко отива по дяволите. Разболявам се и ми е адски криво. Read More
Когато затвориш очи
Когато затвориш очи
и съня те подмами Read More